Podanie do szkoły - w wersji online
Podanie do szkoły - w wersji do druku
Podanie o przyjęcie ucznia do internatu - w wersji do druku
 

Komunikat dotyczący rekrutacji do szkoły w roku szkolnym 2020/2021

Podstawowe terminy rekrutacji:

15 czerwca - 10 lipca 2020r. - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami.

26 czerwca - 10 lipca 2020r. - uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

31 lipca - 04 sierpnia 2020r. -  uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół, do których uczeń kandyduje.

do 04 sierpnia 2020r. - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków poświadczanych w oświadczeniach, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności związanych z ustaleniem tych okoliczności.

12 sierpnia 2020r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

15 czerwca - 14 sierpnia 2020r. - wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania
na badania lekarskie.    
 

13 - 18 sierpnia 2020r. - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej oraz zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do praktycznej nauki zawodu.

19 sierpnia 2020r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych

i nieprzyjętych.

Szanowny Rodzicu, Ósmoklasisto!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zapytać o szczegóły dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 zapraszamy do konataktu z nami:

  • telofonicznie - 89 626 50  05
  • e - mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jedna społeczność – wiele możliwości

ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAGARZEWIE
oferuje następujące kierunki kształcenia:

 

Typ szkoły dla absolwentów  szkoły podstawowej

Języki     obce

   Liczba    oddziałów

Liczba miejsc

5 - letnie technikum:

- technik żywienia i usług  gastronomicznych

Język angielski, 
Język niemiecki

               1

           24

5 - letnie technikum:

- technik agrobiznesu

Język angielski,

Język niemiecki

               1          24

 

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Młodzi ludzie uczą się urządzać zakłady gastronomiczne, gospodarstwa domowe, umiejętnie sporządzać potrawy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi konsumenta. Absolwent ma szerokie możliwości zatrudnienia w branży gastronomicznej i agroturystycznej. Jest dobrze przygotowany, bo odbywa praktyki zawodowe w renomowanych hotelach, ośrodkach turystycznych itp.

Technikum Agrobiznesu

Osoby kształcone w tym kierunku przygotowywane są do realizowania czynności związanych z produkcją rolną, organizowania dystrybucji i sprzedaży produktów rolnych, zajmowania się ich promocją i reklamą, oceniania jakości i opłacalności tych produktów, a także dobierania właściwego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Zdobyte kwalifikacje zawodowe pozwolą fachowo prowadzić gospodarstwo rolne i korzystać z funduszy unijnych.