1 września 2020 roku, w Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie rozpoczynamy, zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ kształcenie stacjonarne.

W związku ze stanem epidemii w kraju i obowiązkiem zachowania reżimu sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, dyrektor szkoły wprowadził zmiany w organizacji tradycyjnej formy rozpoczęcia roku szkolnego.

W placówce nie odbędzie się dotychczasowa forma powitania uczniów z zastosowaniem obowiązującego ceremoniału (bez obecności sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego).

Uczniowie zgromadzą się z zachowaniem reżimu sanitarnego przed salą gimnastyczną – w maseczkach, w odstępach co najmniej 1,5 metra przed wejściem, dezynfekcją dłoni – aż do zajęcia miejsca w sali gimnastycznej w następującym porządku:

  • klasa I Technikum Agrobiznesu – godz. 8.30
  • klasa II Technikum Agrobiznesu – godz. 8.30
  • klasa III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – godz. 9.00
  • klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – godz. 9.00
  • klasa IV Technikum Agrobiznesu – godz. 9.00

Uczniowie, którzy będą korzystali ze środków komunikacji – autobusu – są zobowiązani do przestrzegania procedury założenia maseczki przed wejściem do autobusu, poddania się pomiarowi temperatury i dezynfekcji rąk.

Uczniowie, którzy przyjadą tego dnia do internatu szkolnego są zobowiązani do zameldowania się najpóźniej – do godz. 8.15 z zachowaniem reżimu sanitarnego i indywidualne zgłoszenie się do wychowawcy internatu – Pana Zbigniewa Wszołka.

Do internatu, zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ, nie będą mogli wejść rodzice uczniów.

Dyrektor szkoły – Hanna Cierkowska