IMG 20190524 131333 HDRW dniu 24.05.2019r. w stołówce na ul. Wyborskiej w Nidzicy odbyły się imprezy promujące „Zdrowego Ziemniaka” zorganizowane przez p. Tomasza Bieńkowskiego prezesa zarządu Stowarzyszenia Polski Ziemniak i pracowników Centrali Nasiennej. Gościem specjalnym był p. Tomasz Jakubik.

Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie był organizatorem konkursu plastycznego „Zdrowy Ziemniak”. W tym konkursie nagrodę publiczności otrzymała Oliwia Fydrych z kl. III gimnazjum.

W konkursie kulinarnym „Potato Chef” startowała drużyna w składzie: Aleksandra Żywno, Aneta Langowska i Aleksandra Filip, która zajęła trzecie miejsce. Nagrodzeni uczestnicy konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez licznych sponsorów. Jednak nie rywalizacja była najważniejsza, ale wspólna zabawa.

Wszyscy uczestnicy konkursów 2 czerwca 2019r. pojadą na wycieczkę do Sopotu. Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

 Samorząd Uczniowski