AirBrush 20190426150345W dniu 26.04.2019 r. uczniowie kl. III TŻiUG uroczyście pożegnali uczniów kl. IV Technikum Agrobiznesu. Z rąk dyrektora szkoły p. K. Mazur i wychowawczyni p. M. Radzymińskiej najlepsi absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy. Dyrektor życzyła młodzieży prawdziwej przyjaźni, radości i sukcesów w życiu.

Uczniowie przedostatniej klasy przygotowali dla absolwentów okolicznościową prezentację oraz symboliczne upominki. Nie zabrakło życzeń, sentencji i wskazówek na dalszą drogę życia dla odchodzących koleżanek i kolegów. Uczniowie klasy maturalnej serdecznie podziękowali dyrekcji całej radzie pedagogicznej i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie i nauczanie w ciągu 4 lat, a niektórzy za okres 7 wspólnych lat. Nad całością uczuwała wychowawczyni kl. III TŻ i UG p. E. Kujawska.

Samorząd Uczniowski